Nyheter

Fotballplakaten: Uke 19

Sjekk ut hvilke lag som er i aksjon for EIK denne uken.

FOTBALLPLAKATEN

Nå er sesongen i gang for de aller fleste aldersbestemte EIK-lag. Det betyr at hele 47 kamper med EIK-lag skal spilles denne uken. Nedenfor finner du fullstendig oversikt.

mandag 17:10 Moi 2 Egersunds 2 G12 Nivå 2 avd 07
mandag 17:30 Egersunds 2 Frøyland 1 Kiwi Banen Bakkebø G13 3. div avd 03 Vårserie
mandag 18:30 Hana 2 7er Egersunds 3 Hanabanen G13 3. div avd 02 Vårserie
mandag 18:30 Nærbø 1 Egersunds 2 Loen 2 9er A J13 3. div avd 01
mandag 19:00 Madla Egersunds 2 ISS stadion Norsk Tipping-ligaen avd 3
mandag 20:00 Frøyland 2 Egersunds 2 Frøyland kunstgress G19 2. div avd 03
mandag 20:00 Ålgård Egersunds 2 Solås kunstgressbane K 4 div avd 01
tirsdag 17:00 Bjerkreim 1 Egersunds 2 G11 Nivå 2 avd 10
tirsdag 17:25 Egersunds 2 Vigrestad 1 J12 Nivå 2 avd 02
tirsdag 18:00 Egersunds 1 Viking 1 G12 Nivå 1 avd 02
tirsdag 18:00 Egersunds 2 Eiger 1 J11 Nivå 2 avd 06
tirsdag 18:00 Egersunds 3 Bjerkreim 2 G11 Nivå 3 avd 03
tirsdag 18:15 Sandnes Ulf 3 Egersunds 1 G11 Nivå 1 avd 02
tirsdag 18:30 Klepp 1 Egersunds 1 J11 Nivå 1 avd 01
tirsdag 18:30 Brodd 1 Egersunds 1 J12 Nivå 1 avd 01
tirsdag 18:30 Bryne 3 Egersunds 3 G10 Nivå 2 avd 11
tirsdag 18:30 Bryne 2 Egersunds 2 Aarbakkebanen Bryne G14 2. div avd 04
tirsdag 18:45 Egersunds 1 Forus og Gausel 1 Kiwi Banen Bakkebø G14 1. div avd 02 Vårserie
tirsdag 19:00 Vardeneset 1 Egersunds 1 Vardeneset kunstgress 2 – Helgø Meny banen G16 1. div avd 01
tirsdag 19:00 Vidar 1 Egersunds 2 Kaph Banen Lassa J16 1. div avd 01 Vårserie
tirsdag 19:00 Forus og Gausel 1 Egersunds 1 G10 Nivå 1 avd 01
onsdag 17:00 Sokndal 1 Egersunds 3 G08 avd 25
onsdag 17:00 Klebe 2 Egersunds 1 G06 avd 06
onsdag 18:00 Egersunds 2 Eiger 1 G10 Nivå 2 avd 12
onsdag 18:00 Moi 1 5er Egersunds 4 G10 Nivå 2 avd 12
onsdag 18:00 Egersunds 2 Figgjo 1 G06 avd 07
onsdag 18:00 Egersunds 1 Hellvik 1 G08 avd 25
onsdag 18:00 Egersunds 2 Flekkefjord 2 G08 avd 26
onsdag 18:00 Egersunds 1 Orre 1 J09 avd 10
onsdag 18:00 Flekkefjord 2 Egersunds 2 J09 avd 11
onsdag 18:00 Eiger 1 Egersunds 2 G07 avd 16
onsdag 18:00 Egersunds 1 Eiger 2 G07 avd 18
onsdag 18:00 Egersunds 1 Moi 1 5er J10 Nivå 2 avd 06
onsdag 18:00 Egersunds 1 Austrått 1 B&G-banen, Egersund G19 1. div avd 02
onsdag 18:00 Egersunds 1 Varhaug 2 G09 avd 22
onsdag 18:00 Egersunds 5 Flekkefjord 2 G09 avd 23
onsdag 18:00 Sokndal 1 Egersunds 3 G09 avd 24
onsdag 18:00 Egersunds 4 Hovsherad 1 G07 avd 19
onsdag 18:00 Tonstad 1 Egersunds 4 G08 avd 26
onsdag 18:00 Hovsherad 1 Egersunds 2 G09 avd 23
onsdag 18:00 Egersunds 4 Eiger 1 G09 avd 24
onsdag 18:00 Egersund Start Idrettsparken NM Menn – ordinære runder
onsdag 18:00 Egersunds 5 Moi 1 G07 avd 16
onsdag 18:00 Flekkefjord 5 Egersunds 3 G07 avd 19
onsdag 18:30 Egersunds 1 Voll 1 Kiwi Banen Bakkebø J13 2. div avd 03 Vårserie
søndag 15:00 Egersunds Hødd Idrettsparken PostNord-ligaen avd 2

Det tas forbehold om feil eller endringer. Eventuelle feil kan sendes på e-post til eikfotballmedia@gmail.com.

Share
62067436