Nyheter

Fotballplakaten: Uke 20

Sjekk hvilke lag som skal i aksjon denne uken.

FOTBALLPLAKATEN

41 kamper spilles denne uken hvor EIK-lag skal i aksjon. Se hele oversikten nedenfor:

mandag 18:00 Egersunds 1 Viking 2 Espeland Hallen G13 1. div avd 02 vårserie
mandag 18:15 Egersunds 2 Sandved 1 Kiwi Banen Bakkebø G19 2. div avd 03
mandag 19:00 Egersunds 2 Donn B&G-banen, Egersund Norsk Tipping-ligaen avd 3
mandag 20:00 Egersunds 2 Brodd 1 Kiwi Banen Bakkebø K 4 div avd 01
tirsdag 17:45 Egersunds 1 Randaberg 1 J12 Nivå 1 avd 01
tirsdag 18:00 Stavanger  1 Egersunds 1 G11 Nivå 1 avd 02
tirsdag 18:00 Egersunds 2 Sokndal 1 G12 Nivå 2 avd 07
tirsdag 18:00 Egersunds 1 Randaberg 1 J11 Nivå 1 avd 01
tirsdag 18:00 Nærbø 3 Egersunds 2 J11 Nivå 2 avd 06
tirsdag 18:00 Egersunds 2 Tonstad 11/12 1 G11 Nivå 2 avd 10
tirsdag 18:00 Orstad 1 Egersunds 2 J12 Nivå 2 avd 02
tirsdag 18:30 Hellvik 1 Egersunds 3 G11 Nivå 3 avd 03
tirsdag 19:00 Klepp 1 Egersunds 1 Klepp stadion J13 2. div avd 03 Vårserie
tirsdag 19:15 Egersunds 1 Hundvåg  1 Kiwi Banen Bakkebø G16 1. div avd 01
tirsdag 20:00 Hinna  2 Egersunds Wintershallbanen K 3 div avd 01
tirsdag 20:00 Egersunds 3 Bogafjell 1 B&G-banen, Egersund J16 2. div avd 03 Vårserie
onsdag 18:00 Eiger 1 Egersunds 4 G10 Nivå 2 avd 12
onsdag 18:00 Eiger 2 Egersunds 1 G08 avd 25
onsdag 18:00 Sokndal 2 Egersunds 5 G09 avd 23
onsdag 18:00 Rosseland 3 Egersunds 1 J09 avd 10
onsdag 18:00 Egersunds 2 Bjerkreim 1 J09 avd 11
onsdag 18:00 Egersunds 3 Flekkefjord 1 G08 avd 25
onsdag 18:00 Egersunds 2 Moi 1 G09 avd 23
onsdag 18:00 Egersunds 3 Helleland 1 G09 avd 24
onsdag 18:00 Egersunds 1 Randaberg 1 G10 Nivå 1 avd 01
onsdag 18:00 Flekkefjord 2 Egersunds 2 G07 avd 16
onsdag 18:00 Egersunds 1 Flekkefjord 3 G07 avd 18
onsdag 18:00 Egersunds 3 Tonstad 7/6 1 G07 avd 19
onsdag 18:00 Egersunds 2 Flekkefjord 1 G10 Nivå 2 avd 12
onsdag 18:00 Egersunds 1 Frøyland 2 J10 Nivå 2 avd 06
onsdag 18:00 Moi 1 Egersunds 2 G08 avd 26
onsdag 18:00 Egersunds 4 Flekkefjord 3 G08 avd 26
onsdag 18:00 Vigrestad 1 Egersunds 1 G09 avd 22
onsdag 18:00 Tonstad 1 Egersunds 4 G09 avd 24
onsdag 18:00 Egersunds 5 Flekkefjord 4 G07 avd 16
onsdag 18:00 Flekkefjord 6 Egersunds 4 G07 avd 19
onsdag 18:30 Vardeneset 2 7er Egersunds 2 Vardeneset Kunstgress 9er A Modenabanen J13 3. div avd 01
onsdag 18:30 Egersunds 3 Havdur 1 Kiwi Banen Bakkebø G13 3. div avd 02 Vårserie
onsdag 18:30 Sandved 2 Egersunds 2 Sandved gress 9er A G13 3. div avd 03 Vårserie
lørdag 16:00 Arendal Egersunds Norac stadion PostNord-ligaen avd 2
62067436