Nyheter

Fotballplakaten: Uke 22

Sjekk hvilke EIK-lag som er i aksjon denne uken.

FOTBALLPLAKATEN

Vårsesongen ruller videre og denne uken skal det spilles hele 48 kamper hvor tigrene er involvert.

A-laget skal blant annet spille to kamper. Først borte mot Brattvåg førstkommende onsdag, og deretter ny bortekamp mot Fløy lørdag.

mandag 17:00 Bjerkreim 2 Egersunds 3 G10 Nivå 2 avd 11
mandag 18:30 Orstad 1 Egersunds 2 Orstad kunstgrasbane G13 3. div avd 03 Vårserie
mandag 18:30 Egersunds 1 Frøyland 1 Kiwi Banen Bakkebø J13 2. div avd 03 Vårserie
mandag 19:00 Egersunds 2 Sandefjord Fotball 2 B&G-banen, Egersund Norsk Tipping-ligaen avd 3
tirsdag 17:20 Egersunds 1 Rosseland 1 J12 Nivå 1 avd 01
tirsdag 17:20 Egersunds 2 Varhaug 1 G12 Nivå 2 avd 07
tirsdag 18:00 Egersunds 1 Forus og Gausel 1 G11 Nivå 1 avd 02
tirsdag 18:00 Egersunds 2 Hovsherad 1 J11 Nivå 2 avd 06
tirsdag 18:00 Egersunds 2 Nærbø 3 G11 Nivå 2 avd 10
tirsdag 18:00 Egersunds 1 Sandnes Ulf 1 G12 Nivå 1 avd 02
tirsdag 18:30 Austrått 2 Egersunds 2 J12 Nivå 2 avd 02
tirsdag 19:00 Egersunds 1 Riska 2 Kiwi Banen Bakkebø G15 2. div avd 02
tirsdag 19:00 Lura Egersunds Lura stadion K 3 div avd 01
onsdag 16:00 Brattvåg Egersunds Brattvåg kunstgress PostNord-ligaen avd 2
onsdag 17:00 Bjerkreim 1 Egersunds 3 G08 avd 25
onsdag 17:00 Eiger 2 Egersunds 1 J09 avd 10
onsdag 18:00 Egersunds 2 Flekkefjord 2 G09 avd 23
onsdag 18:00 Egersunds 2 Flekkefjord 1 J09 avd 11
onsdag 18:00 Hana 1 Egersunds 1 G10 Nivå 1 avd 01
onsdag 18:00 Bogafjell 6 Egersunds 1 G06 avd 06
onsdag 18:00 Flekkefjord 4 Egersunds 2 G07 avd 16
onsdag 18:00 Egersunds 1 Moi 2 G07 avd 18
onsdag 18:00 Sokndal 1 Egersunds 1 G08 avd 25
onsdag 18:00 Eiger 2 Egersunds 5 G09 avd 23
onsdag 18:00 Flekkefjord 1 Egersunds 4 G09 avd 24
onsdag 18:00 Egersunds 5 Eiger 1 G07 avd 16
onsdag 18:00 Bjerkreim 1 Egersunds 4 G10 Nivå 2 avd 12
onsdag 18:00 Egersunds 2 Moi 1 5er G10 Nivå 2 avd 12
onsdag 18:00 Egersunds 1 Eiger 1 J10 Nivå 2 avd 06
onsdag 18:00 Bakke 1 Egersunds 4 G08 avd 26
onsdag 18:00 Tonstad 1 Egersunds 2 G08 avd 26
onsdag 18:00 Nærbø 2 Egersunds 1 G09 avd 22
onsdag 18:00 Egersunds 3 Eiger 1 G09 avd 24
onsdag 18:00 Egersunds 3 Bogafjell 2 G06 avd 05
onsdag 18:00 Egersunds 3 Hovsherad 1 G07 avd 19
onsdag 18:30 Egersunds 2 Figgjo 1 B&G-banen, Egersund J13 3. div avd 01
onsdag 18:30 Våganes 3 Egersunds 3 Våganes Kunstgress 2 – 9er bane G13 3. div avd 02 Vårserie
onsdag 19:00 Sandved 1 Egersunds 1 Sandved gress G14 1. div avd 02 Vårserie
onsdag 20:00 Egersunds 1 Eiger 1 B&G-banen, Egersund G19 1. div avd 02
torsdag 18:00 Vigrestad 1 Egersunds 2 G12 Nivå 2 avd 07
torsdag 18:30 KFUM Stavanger 1 Egersunds 1 J11 Nivå 1 avd 01
torsdag 19:00 Finnøy 1 Egersunds 1 Leikvoll stadion G16 1. div avd 01
torsdag 19:00 Vardeneset 1 Egersunds 2 Vardeneset kunstgress 2 – Helgø Meny banen J16 1. div avd 01 Vårserie
fredag 19:00 Egersunds Klepp 3 B&G-banen, Egersund K 3 div avd 01
fredag 19:00 Hinna 2 Egersunds 1 NSE Banen – Hinna 9er B G13 1. div avd 02 vårserie
fredag 20:00 Egersunds 3 Orstad 1 Kiwi Banen Bakkebø J16 2. div avd 03 Vårserie
lørdag 16:00 Fløy-Flekkerøy Egersunds Arkicon Arena Flekkerøy PostNord-ligaen avd 2

Det tas forbehold om feil eller endringer. Eventuelle feil kan sendes på e-post til eikfotballmedia@gmail.com.

62067436