Nyheter

Fotballplakaten: Uke 23

Sjekk hvilke EIK-kamper som spilles denne uken.

FOTBALLPLAKATEN

Nedenfor finner du oversikten over samtlige kamper som skal spilles hvor EIK er involvert.

Totalt spilles det hele 49 kamper.

mandag 17:00 Egersunds 2 Helleland 1 7er Kiwi Banen Bakkebø G13 3. div avd 03 Vårserie
mandag 17:00 Viking 1 Egersunds 1 J12 Nivå 1 avd 01
mandag 17:30 Moi 1 Egersunds 2 G12 Nivå 2 avd 07
mandag 18:00 Start 2 Egersunds 2 Sparebanken Sør Arena Norsk Tipping-ligaen avd 3
mandag 20:00 Havørn Egersunds 2 Tananger stadion K 4 div avd 01
tirsdag 18:00 Egersunds 1 Tjensvoll 2 G11 Nivå 1 avd 02
tirsdag 18:00 Egersunds 1 Brodd 1 J11 Nivå 1 avd 01
tirsdag 18:00 Vigrestad 1 Egersunds 2 J11 Nivå 2 avd 06
tirsdag 18:00 Varhaug 1 Egersunds 2 G11 Nivå 2 avd 10
tirsdag 18:00 Lye 1 Egersunds 1 G12 Nivå 1 avd 02
tirsdag 18:00 Egersunds 3 Lye 1 G11 Nivå 3 avd 03
tirsdag 18:15 Sandnes Ulf 1 Egersunds 1 J12 Nivå 1 avd 01
tirsdag 18:30 Egersunds 2 Tjensvoll 1 B&G-banen, Egersund J13 3. div avd 01
tirsdag 19:00 Sandnes Ulf 2 Egersunds 1 TS-kunsten Flomlysbanen G15 2. div avd 02
tirsdag 19:00 Egersunds 2 Randaberg 1 Kiwi Banen Bakkebø J16 1. div avd 01 Vårserie
tirsdag 20:00 Egersunds Randaberg B&G-banen, Egersund K 3 div avd 01
onsdag 18:00 Egersunds 3 Rosseland 2 G10 Nivå 2 avd 11
onsdag 18:00 Flekkefjord 3 Egersunds 2 G08 avd 26
onsdag 18:00 Sokndal 2 Egersunds 2 G09 avd 23
onsdag 18:00 Egersunds 5 Hovsherad 1 G09 avd 23
onsdag 18:00 Egersunds 1 Bryne 2 J09 avd 10
onsdag 18:00 Egersunds 4 Egersunds 2 G10 Nivå 2 avd 12
onsdag 18:00 Egersunds 3 Bogafjell 5 G06 avd 05
onsdag 18:00 Egersunds 5 Egersunds 2 G07 avd 16
onsdag 18:00 Flekkefjord 1 Egersunds 1 G08 avd 25
onsdag 18:00 Egersunds 3 Hellvik 1 G08 avd 25
onsdag 18:00 Tonstad 1 Egersunds 3 G09 avd 24
onsdag 18:00 Egersunds 2 Tonstad 1 J09 avd 11
onsdag 18:00 Egersunds 1 Bakke 1 G07 avd 18
onsdag 18:00 Egersunds 4 Flekkefjord 5 G07 avd 19
onsdag 18:00 Egersunds 1 Sokndal 3 G09 avd 22
onsdag 18:00 Egersunds 4 Sokndal 1 G09 avd 24
onsdag 18:00 Vaulen 1 Egersunds 1 G10 Nivå 1 avd 01
onsdag 18:00 Bogafjell 3 Egersunds 2 G06 avd 07
onsdag 18:00 Egersunds 4 Flekkefjord 2 G08 avd 26
onsdag 18:00 Flekkefjord 6 Egersunds 3 G07 avd 19
onsdag 18:30 Bogafjell 2 Egersunds 1 J10 Nivå 2 avd 06
onsdag 18:30 Austrått 1 Egersunds 1 Iglemyr kunstgressbane 9er A J13 2. div avd 03 Vårserie
onsdag 18:30 Bogafjell 3 7er Egersunds 3 Bogafjellbanen 9er A G13 3. div avd 02 Vårserie
onsdag 19:00 Kåsen 1 Egersunds 1 Kåsen kunstgress 9er A G13 1. div avd 02 vårserie
onsdag 19:00 Egersunds 1 Bryne 1 Kiwi Banen Bakkebø G14 1. div avd 02 Vårserie
onsdag 20:00 Klepp 1 Egersunds 1 Klepp stadion G19 1. div avd 02
torsdag 18:00 Ålgård 1 Egersunds 3 Nye Ålgård Stadion J16 2. div avd 03 Vårserie
torsdag 18:15 Egersunds 1 Bogafjell 1 Kiwi Banen Bakkebø G16 1. div avd 01
fredag 18:00 Egersunds 2 Bakke 1 Kiwi Banen Bakkebø G14 2. div avd 04
lørdag 14:00 Egersunds Kjelsås Idrettsparken PostNord-ligaen avd 2
lørdag 17:00 Egersunds 2 Ørn Horten B&G-banen, Egersund Norsk Tipping-ligaen avd 3
søndag 14:00 Vard Haugesund Egersunds Gymnasbane 5 K 3 div avd 01

Det tas forbehold om feil eller endringer. Eventuelle feil kan sendes på e-post til eikfotballmedia@gmail.com.

Share
62067436