Nyheter

Fotballplakaten: Uke 24

Sjekk hvilke lag som skal i aksjon for EIK denne uken.

FOTBALLPLAKATEN

Totalt skal det spilles hele 46 kamper denne uken. Se hele oversikten nedenfor.

mandag 18:30 Egersunds 1 0 – 14 Bogafjell 1 Kiwi Banen Bakkebø G14 1. div avd 02 Vårserie
mandag 18:30 Egersunds 2 3 – 0 Randaberg 3 B&G-banen, Egersund J13 3. div avd 01
mandag 18:30 Sandnes Ulf 2 Egersunds 2 Somabanen G13 3. div avd 03 Vårserie
mandag 19:00 Høle 1 0 – 15 Egersunds 3 Høle grasbane J16 2. div avd 03 Vårserie
mandag 20:00 Egersunds 1 3 – 0 Bogafjell 1 Kiwi Banen Bakkebø G16 1. div avd 01
tirsdag 18:00 Egersunds 2 Varhaug 2 J11 Nivå 2 avd 06
tirsdag 18:00 Sokndal 1 Egersunds 2 G11 Nivå 2 avd 10
tirsdag 18:00 Helleland 1 Egersunds 3 G11 Nivå 3 avd 03
tirsdag 18:00 Nærbø 1 Egersunds 2 J12 Nivå 2 avd 02
tirsdag 18:45 Viking 1 Egersunds 1 G12 Nivå 1 avd 02
tirsdag 20:00 Egersunds 1 Hinna  2 B&G-banen, Egersund G15 2. div avd 02
onsdag 17:00 Bjerkreim 1 Egersunds 1 G09 avd 22
onsdag 17:30 Egersunds 1 Bryne 2 Kiwi Banen Bakkebø J13 2. div avd 03 Vårserie
onsdag 18:00 Egersunds 1 Figgjo 1 J10 Nivå 2 avd 06
onsdag 18:00 Moi 1 Egersunds 4 G08 avd 26
onsdag 18:00 Helleland 1 Egersunds 4 G09 avd 24
onsdag 18:00 Egersunds 1 Forus og Gausel 1 G10 Nivå 1 avd 01
onsdag 18:00 Egersunds 1 Bogafjell 1 G06 avd 06
onsdag 18:00 Moi 1 Egersunds 5 G07 avd 16
onsdag 18:00 Undheim 1 Egersunds 3 G10 Nivå 2 avd 11
onsdag 18:00 Egersunds 2 Eiger 1 G08 avd 26
onsdag 18:00 Egersunds 1 Nærbø 2 J09 avd 10
onsdag 18:00 Flekkefjord 1 Egersunds 4 G10 Nivå 2 avd 12
onsdag 18:00 Julebygda 1 Egersunds 3 G06 avd 05
onsdag 18:00 Tonstad 7/6 1 Egersunds 4 G07 avd 19
onsdag 18:00 Eiger 2 Egersunds 3 G08 avd 25
onsdag 18:00 Egersunds 1 Moi 2 G08 avd 25
onsdag 18:00 Moi 1 Egersunds 5 G09 avd 23
onsdag 18:00 Egersunds 2 Flekkefjord 2 G10 Nivå 2 avd 12
onsdag 18:00 Egersunds 2 Klebe  1 G06 avd 07
onsdag 18:00 Egersunds 2 Eiger 1 G07 avd 16
onsdag 18:00 Eiger 2 Egersunds 1 G07 avd 18
onsdag 18:30 Ålgård 1 Egersunds 2 Nye Ålgård Stadion G14 2. div avd 04
onsdag 19:15 Egersunds 1 Hinna  1 J12 Nivå 1 avd 01
onsdag 20:00 Egersunds 1 Viking 2 B&G-banen, Egersund G19 1. div avd 02
torsdag 18:00 Viking 1 Egersunds 2 Vestbanen J16 1. div avd 01 Vårserie
torsdag 18:15 Madla 2 Egersunds 1 J11 Nivå 1 avd 01
torsdag 19:00 Lura 1 Egersunds 1 Lura stadion G16 1. div avd 01
fredag 18:00 Sandnes Ulf 1 Egersunds 1 Hovedbane 2 – 9er A G13 1. div avd 02 vårserie
fredag 18:30 Egersunds 3 Forus og Gausel 2 Kiwi Banen Bakkebø G13 3. div avd 02 Vårserie
fredag 19:00 Egersunds Haugar  2 B&G-banen, Egersund K 3 div avd 01
fredag 20:00 Egersunds 3 Frøyland 1 Kiwi Banen Bakkebø J16 2. div avd 03 Vårserie
lørdag 16:00 Åssiden Egersunds 2 Åssiden stadion Norsk Tipping-ligaen avd 3
søndag 14:00 Egersunds 1 Hana 1 Kiwi Banen Bakkebø G13 1. div avd 02 vårserie
søndag 16:00 Nardo Egersunds Nissekollen kunstgras PostNord-ligaen avd 2
62067436