Nyheter

Fotballplakaten: Uke 36

Sjekk hvilke lag som skal i aksjon denne uken.

FOTBALLPLAKATEN

Det spilles totalt 39 kamper denne uken hvor EIK-lag er involvert. Se hel oversikten nedenfor:

mandag 18:00 Brusand 1 Egersunds 3 Brusand stadion 9er A G13 3. div avd 08 Høstserie
mandag 18:30 Hana 2 7er Egersunds 4 7er G13 3. div avd 09 Høstserie
mandag 18:30 Varhaug 1 Egersunds 2 Varhaug Kunstgress 1 G14 2. div avd 04
mandag 19:00 Egersunds 2 Riska 2 Kiwi Banen Bakkebø G13 3. div avd 08 Høstserie
mandag 19:00 Donn Egersunds 2 Kongsgårdbanen Norsk Tipping-ligaen avd 3
tirsdag 17:00 Sandved 1 Egersunds 1 J11 Nivå 1 avd 01
tirsdag 18:00 Egersunds 2 Bakke 1 G11 Nivå 2 avd 10
tirsdag 18:00 Bjerkreim 2 Egersunds 3 G11 Nivå 3 avd 03
tirsdag 18:00 Sandnes Ulf 1 Egersunds 1 G12 Nivå 1 avd 02
tirsdag 18:00 Egersunds 1 Bogafjell 4 G11 Nivå 1 avd 02
tirsdag 18:00 Vigrestad 1 Egersunds 2 J12 Nivå 2 avd 02
onsdag 17:30 Egersunds 1 Ålgård 1 Kiwi Banen Bakkebø G13 1. div avd 05 Høstserie
onsdag 18:00 Egersunds 3 Bryne 3 G10 Nivå 2 avd 11
onsdag 18:00 Flekkefjord 1 Egersunds 3 G08 avd 25
onsdag 18:00 Egersunds 2 Moi 1 G08 avd 26
onsdag 18:00 Helleland 1 Egersunds 3 G09 avd 24
onsdag 18:00 Egersunds 2 Eiger 1 J09 avd 11
onsdag 18:00 Egersunds 4 Flekkefjord 6 G07 avd 19
onsdag 18:00 Egersunds 1 Randaberg 1 G10 Nivå 1 avd 01
onsdag 18:00 Egersunds 1 Vigrestad 1 G09 avd 22
onsdag 18:00 Egersunds 5 Sokndal 2 G09 avd 23
onsdag 18:00 Varhaug 2 Egersunds 1 J09 avd 10
onsdag 18:00 Egersunds 1 Bogafjell 6 G06 avd 06
onsdag 18:00 Egersunds 2 Egersunds 5 G07 avd 16
onsdag 18:00 Tonstad 7/6 1 Egersunds 3 G07 avd 19
onsdag 18:00 Egersunds 1 Eiger 2 G08 avd 25
onsdag 18:00 Flekkefjord 3 Egersunds 4 G08 avd 26
onsdag 18:00 Egersunds 1 Moi 2 J08 avd 09
onsdag 18:00 Egersunds 4 Tonstad 1 G09 avd 24
onsdag 18:00 Bogafjell 2 Egersunds 3 G06 avd 05
onsdag 18:00 Flekkefjord 1 Egersunds 2 G10 Nivå 2 avd 12
onsdag 18:00 Egersunds 4 Eiger 1 G10 Nivå 2 avd 12
onsdag 18:00 Bakke 1 Egersunds 1 G07 avd 18
onsdag 19:15 Egersunds 1 Brodd 1 J12 Nivå 1 avd 01
onsdag 20:00 Egersunds 1 Ålgård 1 B&G-banen, Egersund G19 1. div avd 02
torsdag 19:00 Egersunds 3 Finnøy 1 Kiwi Banen Bakkebø J16 2. div avd 07 Høstserie
torsdag 19:15 Viking 2 Egersunds 1 Vestbanen G16 1. div avd 01
lørdag 16:00 Egersunds Arendal Idrettsparken PostNord-ligaen avd 2
Share
62067436