Nyheter

Fotballplakaten: Uke 37

Sjekk hvilke lag som skal i aksjon denne uken.

FOTBALLPLAKATEN

Det skal totalt spilles 45 kamper hvor EIK er involvert denne uka. Se hele oversikten nedenfor.

mandag 18:00 Brusand 1 Egersunds 2 Brusand stadion 9er A G13 3. div avd 08 Høstserie
mandag 18:00 Klepp 1 Egersunds 1 Klepp trening G16 1. div avd 01
mandag 19:00 Egersunds 2 Staal Jørpeland B&G-banen, Egersund Norsk Tipping-ligaen avd 3
tirsdag 18:00 Nærbø 3 Egersunds 2 G11 Nivå 2 avd 10
tirsdag 18:00 Sokndal 1 Egersunds 2 G12 Nivå 2 avd 07
tirsdag 18:00 Egersunds 1 Lye 1 G12 Nivå 1 avd 02
tirsdag 18:00 Stavanger  1 Egersunds 1 G11 Nivå 1 avd 02
tirsdag 18:00 Egersunds 1 KFUM Stavanger  1 J11 Nivå 1 avd 01
tirsdag 18:00 Hovsherad 1 Egersunds 2 J11 Nivå 2 avd 06
tirsdag 20:00 Sokndal 1 Egersunds 1 Hauge Kunstgress – Kiwi banen G15 2. div avd 02
tirsdag 20:00 Egersunds Forus og Gausel B&G-banen, Egersund K 3 div avd 01
onsdag 17:00 Egersunds 4 7er Helleland 1 7er G13 3. div avd 09 Høstserie
onsdag 18:00 Egersunds 1 Austrått 1 J10 Nivå 2 avd 06
onsdag 18:00 Bjerkreim 1 Egersunds 1 G08 avd 25
onsdag 18:00 Flekkefjord 2 Egersunds 4 G10 Nivå 2 avd 12
onsdag 18:00 Egersunds 2 Sokndal 1 G10 Nivå 2 avd 12
onsdag 18:00 Egersunds 2 Orstad 1 J12 Nivå 2 avd 02
onsdag 18:00 Egersunds 1 Eiger 2 G07 avd 18
onsdag 18:00 Egersunds 3 Egersunds 4 G07 avd 19
onsdag 18:00 Egersunds 4 Eiger 1 G08 avd 26
onsdag 18:00 Undheim 1 Egersunds 1 G09 avd 22
onsdag 18:00 Egersunds 3 Egersunds 4 G09 avd 24
onsdag 18:00 Bogafjell 5 Egersunds 3 G06 avd 05
onsdag 18:00 Egersunds 2 Bogafjell 3 G06 avd 07
onsdag 18:00 Eiger 1 Egersunds 2 G07 avd 16
onsdag 18:00 Hellvik 1 Egersunds 3 G10 Nivå 2 avd 11
onsdag 18:00 Vaulen 1 Egersunds 1 G10 Nivå 1 avd 01
onsdag 18:00 Egersunds 3 Moi 2 G08 avd 25
onsdag 18:00 Bakke 1 Egersunds 2 G08 avd 26
onsdag 18:00 Bjerkreim 1 Egersunds 1 J08 avd 09
onsdag 18:00 Egersunds 1 Eiger 2 J09 avd 10
onsdag 18:00 Flekkefjord 1 Egersunds 2 J09 avd 11
onsdag 18:00 Egersunds 5 Moi 1 G07 avd 16
onsdag 18:30 Egersunds 1 Moi 1 Kiwi Banen Bakkebø J13 2. div avd 06 Høstserie
onsdag 18:30 Austrått 1 Egersunds 1 Iglemyr gras G19 1. div avd 02
onsdag 18:30 Hinna  1 Egersunds 1 NSE Banen – Hinna 9er A G13 1. div avd 05 Høstserie
onsdag 19:00 Randaberg 1 Egersunds 1 J12 Nivå 1 avd 01
torsdag 18:15 Bogafjell 1 Egersunds 3 Bogafjellbanen J16 2. div avd 07 Høstserie
torsdag 20:00 Egersunds 2 Ålgård Kiwi Banen Bakkebø K 4 div avd 01
fredag 18:30 Egersunds 3 Sandnes Ulf 2 Kiwi Banen Bakkebø G13 3. div avd 08 Høstserie
fredag 19:00 Egersunds 2 Bryne 2 B&G-banen, Egersund G14 2. div avd 04
lørdag 13:00 Skeid Fotball Egersunds Nordre Åsen kunstgress PostNord-ligaen avd 2
lørdag 16:00 Sandefjord Fotball 2 Egersunds 2 Gamle Stadion KG Norsk Tipping-ligaen avd 3
søndag 15:00 Egersunds 1 Vardeneset 1 Kiwi Banen Bakkebø G16 1. div avd 01
Share
62067436