Siste nytt

Kampoppsett til Nyttårsturneringen

Sjekk ut lag- og kampoppsett til Nyttårsturneringen i Espeland-Hallen.

NYTTÅRSTURNERING

1. Nyttårsdag sparkes Nyttårsturneringen i gang i Espeland-Hallen. Nå kan du sjekke ut lag- og kampoppsettet.

 

JENTER OG GUTTER 2009 – 2012

VIKING HAUGESUND BRANN ROSENBORG
Fredrik Skandsen Odin S. Lindland Ludvig H. Døscher Eric Lindø
Marius M. Salvesen Anders Åse-Melhus Mads Torgersen Malin Tollefsen
Luka T. Fløtre Kornelius A. Skogen Vegard Torgersen Rolf Arntsen
Emil W. Omdal Vegard Y. Olsen Christer N. Østebrød Erik Mortensen
Anders F. Vamråk Eileen T. Fløtre Oda K. Herveland Bjørnar Hovland
Lukas S. Botnan Jakob Egeland Gina O. Moi Tilla Myklebust
Malene Furuløkken Vegard Hovland Jørgen Hovland

 

JENTER OG GUTTER 2007 – 2008

EIK BRYNE SANDNES ULF VIDAR
Leon Erlandsen Jesper Kvamsø Johan Ø. Jørgensen William Tengs
Mathias Sleveland Magnus Urdal Markus S. Gjersdal Arne Hetland
Oliver Noreng Kristian V. Skåra Jonathan Åse- Melhus Emrik Andersen
Kristian M. Mong Johannes Rogstad Lukas S. Sivertsen Jakob Årstad
Gabriel Skandsen Jesper Olsen Synne Furuløkken Sander Skogen
Tobias L. Puntervoll Nikolai Noreng Ada T. Fløtre Benjamin Hatleskog
Sebastian Hestnes Frida R. Nilsson Teodor Steinskog Sara E. Pettersen

 

Gutter og jenter 2004-2006

BARCELONA REAL MADRID VALENCIA SEVILLA VILLAREAL ATLÉTICO GIRONA BETIS
Noah Erlandsen Markus Kvamsø Jonas Ø. Jørgensen Tommy Skibstad Sander Sivertsen Christoffer Lindø Dina Arntsen Simen Brekke
Gine P. Ørsland Fabian Andersen Steffen W. Omdal Anders L. Puntervoll Ørjan Vamråk Aurora Fluge Elisabeth Skåland Henrik K.Urdal
Amalie Hovland Lulun Samte Malin Mikalsen Ingrid R. Grude Andrea Sæstad Oda Sæstad Magnus Garpestad Stine Tollefsen
Oliver R. Sæther Julie S. Mikalsen Ine S. Rosland Vilde  S. Grøsfjell Erica Rogstad William L. Christensen Simen Dyrsand Lea Åse-Melhus
Sebastian Waland Kine H. Klippenberg Marius Lyse Ole K. Sæstad Fredrik Mortensen Ulrik R. Sæther Ahmed Abobakr Jørgen Kydland
Phillip Bårdsen hjd

Daniel G. Kielland

Christian Knappskog Oda Mong Tilla Klippen Ørjan Remme

 

BARCELONA:Noah Erlandsen, Gine P. Ørsland, Amalie Hovland, Oliver R.Sæther, SebastianWaland, Phillip Bårdsen (blå overdel)

REAL MADRID:  Markus Kvamsø, Fabian Andersen, Lulun Samte, Julie S. Mikalsen, Kine H. Klippenberg, Daniel G. Kielland (hvit overdel)

VALENZIA:Jonas Ø. Jørgensen, Steffen W. Omdal, Malin Mikalsen, Ine S. Rosland, Marius Lyse ,  (guloverdel)

SEVILLA:Tommy Skibstad, Anders L. Puntervoll, Ingrid R. Grude, Vilde  S. Grøsfjell,Ole K. Sæstad, Christian Knappskog (rød overdel)

VILLAREAL:Sander Sivertsen ,Ørjan Vamråk, Andrea Sæstad, Erica Rogstad, Fredrik Mortensen, Oda Mong (gul overdel)

ATLÉTICO:Christoffer Lindø, Aurora Fluge, Oda Sæstad, William L. Christensen, Ulrik R. Sæther, Tilla Klippen (blå overdel)

GIRONA:Dina Arntsen, Elisabeth Skåland, Magnus Garpestad, Simen Dyrsand, Ahmed Abobakar , Ørjan Remme(rød overdel)

BETIS:Simen Brekke, Henrik K. Urdal, Stine Tollefsen, Lea Åse-Melhus, Jørgen Kydland (grønn overdel)

Bane Klokke Bane Hjemmelag Bortelag
1 13.00 2 BARCELONA REAL MADRID
2 13:15 2 VALENCIA SEVILLA
3 13:30 2 VILLAREAL ATLÉTICO
4 13:45 2 GIRONA BETIS
5 14:00 2 BARCELONA VALENCIA
6 14:15 2 REAL MADRID SEVILLA
7 14:30 2 VILLAREAL GIRONA
8 14:45 2 ATLÉTICO BETIS
9 15:00 2 SEVILLA BARCELONA
10 15:15 2 VALENCIA REAL MADRID
11 15:30 2 BETIS VILLAREAL
12 15:45 2 GIRONA ATLÉTICO
13 16:00 2 BARCELONA VILLAREAL
14 16:15 2 REAL MADRID ATLÉTICO
15 16:30 2 VALENCIA GIRONA
16 16:45 2 SEVILLA BETIS
17 17:00 2 BARCELONA ATLÉTICO
18 17:15 2 VILLAREAL REAL MADRID
19 17:30 2 BETIS VALENCIA
20 17:45 2 GIRONA SEVILLA

 

Onsdag 02.01.2019, spillere født 2004-2006

 

Kamp Klokke Bane Hjemmelag Bortelag
21 15:00 2 BARCELONA GIRONA
22 15:15 2 ATLÉTICO VALENCIA
23 15:30 2 REAL MADRID BETIS
24 15:45 2 SEVILLA VILLAREAL
25 16:00 2 BETIS BARCELONA
26 16:15 2 GIRONA REAL MADRID
27 16:30 2 VALENCIA VILLAREAL
28 16:45 2 ATLÉTICO SEVILLA
29 17:15 2 NR. 1 NR. 4
30 17:30 2 NR. 2 NR. 3
31 18:00 2 TAPER KAMP 30 TAPER KAMP 31
32 18:15 2 VINNER KAMP 30 VINNER KAMP 31

 

Hver kamp varer 12 min

Hjemmelaget starter alltid med ballen

For de eldste gis det 3 poeng for seier og 1 poeng for uavgjort

Ved uavgjort etter full tid i sluttspill, går vi direkte til straffespark. Best av 3

 

Kamp Klokke Bane Hjemmelag Bortelag
1 13.00 1 BRYNE EIK
2 13.15 1 SANDNES ULF VIDAR
3 13.30 1 VIKING ROSENBORG
4 13.45 1 HAUGESUND BRANN
5 14.00 1 EIK SANDNES ULF
6 14.15 1 VIDAR BRYNE
7 14.30 1 VIKING HAUGESUND
8 14.45 1 ROSENBORG BRANN
9 15.00 1 EIK VIDAR
10 15.15 1 SANDNES ULF BRYNE
11 15.30 1 BRANN VIKING
12 15.45 1 HAUGESUND ROSENBORG

Tirsdag 01.01.2019, spillere født 2007 – 2012

Hver kamp varer 12 min

Hjemmelaget stiller med rød overdel, og bortelag med hvit overdel

Hjemmelaget starter alltid med ballen

 

Onsdag 02.01.2019, spillere født 2007 – 2012

Kamp Klokke Bane Hjemmelag Bortelag
1 15.00 1 BRYNE EIK
2 15.15 1 SANDNES ULF VIDAR
3 15.30 1 VIKING ROSENBORG
4 15.45 1 HAUGESUND BRANN
5 16.00 1 EIK SANDNES ULF
6 16.15 1 VIDAR BRYNE
7 16.30 1 VIKING HAUGESUND
8 16.45 1 ROSENBORG BRANN
9 17.00 1 EIK VIDAR
10 17.15 1 SANDNES ULF BRYNE
11 17.30 1 BRANN VIKING
12 17.45 1 HAUGESUND ROSENBORG

 

Hver kamp varer 12 min

Hjemmelaget stiller med rød overdel, og bortelag med hvit overdel

Hjemmelaget starter alltid med ballen

Share
62067436