Siste nytt

Sjekk ut oppsettet til Nyttårsturneringen

Til helga sparkes årets Nyttårsturnering i gang i Espeland-Hallen. Sjekk lagene og kampoppsettet her.

NYTTÅRSTURNERING

Gutter og jenter 2004-2007

(Hvis du er på mobil, snu mobilen for å se alle lagene. De to siste lagene faller ut på grunn av mobiltilpasset versjon)

Gutter og jenter 2004-2007

 

Milan Juventus Lazio.  Torino Bolognia
Sander S Sivertsen Gabriel Skandsen Tonette U. Sivertsen Synne Næss Nikolai Noreng
Oliver Noreng Malin S. Mikalsen Lukas S. Sivertsen Yordanos Solomon Malin N. Østebrød
Sara E. Pettersen

(bare søndag)

Madelen Zakariassen Fabian Andersen Markus Kvamsø Jonas Jørgensen
Diana Arntsen Sofie O. Efteland Oda Sæstad Noah Erlandsen Sander J Skogen
Marius Z. Lyse Ingrid R. Grude Elisabeth Skårland Jesper Olsen Hedda Stangeland
Tilla Klippen William Lomeland Fredrik Mortensen Lea Åse Melhus Kine Isabel Herveland
Andrea Sæstad Ørjan F. Vamråk Benjamin Hatleskog Jonas Emil Hovland Anders Ravndal
Emrik Andersen Jakob Aarstad Julie S Mikalsen Theo Aakenes

 

Gutter og jenter 2008-2010

 

Barcelona Real Madrid Valencia Sevilla Villareal Atlético
Jonathan Melhus Mathias Sleveland Arne Hetland Johan Jørgensen Marius S. Løvold Magnus Urdal
Kristian V. Skåra Kristian M. Mong Dennis Tjølsen Jesper Kvamsø Jonah Myklebust Brage Bjørnseth
Anders Vamråk Leon Erlandsen Jonas Ørsland Jesper Reinertsen Adrian O. Efteland Odin Tingbø
Rolf Arntsen Vegard Y. Olsen Eyodel Yonathan Hilmar Freyr Logasson Eirik Mortensen Andre Simons
Bjørnar Hovland (kun søndag) Eirik Åvedal Zacharias Ege Åse Christer N. Østebrød Lukas Botnan Jakob Bjørnseth
Kevin S. Tønnesen Simon A. Tengesdal Tilla Myklebust Malin Tollefsen Jonas Tingbø Jakob Egeland
Kristoffer Håland Jonas Lorentsen Jakop Kydland Ole Tunheim

 

Gutter og jenter 2011-2013

 

Liverpool Arsenal Tottenham Manchester United Manchester City
Ludvig Døscher Marius S. Moen Mads Torgersen Jakob Reinertsen Simen Bolstad
Samuel A. Tjåland Sondre Åvedal Emma E. Pettersen Emil Valand Berge William Myklebust
Sigrid Marie Sæland Luka T. Fløtre Håkon Mortensen Ingeborg Skipstad Benjamin Zakariassen
Odin Lindland Fredrik Skandsen Simen G. Gya Emilie S. Sivertsen Eira E. Aase
Synne Sæland Sigrid Skregelid Trym Solheim Emil Gløpstad Vegard Torgersen
Oscar R. Nevland Matheo S Røyneberg Jørgen Hovland Lars Petter Hannisdal Eira Sæstad
Frida Stokkeland Ege Anna V. Eik Maiken F. Vamråk Jonas Skailand Mone H. Andersen
Alma Tuen Knudsen Sander S. Løvold Leah S Botnan Leah S Botnan

 

 

Kamper lørdag 4.1.2020
Klokkeslett Bane 1 Bane 2
kl 9 Manchester City – Manchester U
kl 9.20 Arsenal – Tottenham
kl 9.40 Liverpool – Manchester City
kl 10 Arsenal – Manchester United Atletico – Villareal
kl 10.20 Tottenham – Liverpool Sevilla – Valencia
kl 10.40 Manchester City – Arsenal Real Madrid – Barcelona
kl 11 Manchester United — Tottenham Villareal – Sevilla
kl 11.20 Liverpool – Arsenal  Barcelona – Atletico
kl 11.40 Tottenham – Manchester City Valencia – Real Madrid
kl 12 Manchester United – Liverpool Sevilla – Barcelona
kl 12.20 Bolognia – Torino Atletico – Real Madrid
kl 12.40 Lazio – Juventus Villa Real – Valencia
kl 13 Milan – Bolognia Real Madrid – Sevilla
kl 13.20 Juventus – Torino Valencia – Atletico
kl 13.40 Lazio – Milan Barcelona – Villareal
kl 14 Juventus – Bolognia Atletico – Sevilla
kl 14.20 Torino – Lazio Real Madrid – Villareal
kl 14.40 Milan – Juventus Valencia – Barcelona
kl 15 Bolognia – Lazio
kl 15.20 Torino – Milan

 

Kamper søndag 5.1.2020
Klokkeslett Bane 1 Bane 2
kl 9 Manchester City – Manchester U
kl 9.20 Arsenal – Tottenham
kl 9.40 Liverpool – Manchester City
kl 10 Arsenal – Manchester United Atletico – Villareal
kl 10.20 Tottenham – Liverpool Sevilla – Valencia
kl 10.40 Manchester City – Arsenal Real Madrid – Barcelona
kl 11 Manchester United — Tottenham Villareal – Sevilla
kl 11.20 Liverpool – Arsenal  Barcelona – Atletico
kl 11.40 Tottenham – Manchester City Valencia – Real Madrid
kl 12 Manchester United – Liverpool Sevilla – Barcelona
kl 12.20 Bolognia – Torino Atletico – Real Madrid
kl 12.40 Lazio – Juventus Villa Real – Valencia
kl 13 Milan – Bolognia Real Madrid – Sevilla
kl 13.20 Juventus – Torino Valencia – Atletico
kl 13.40 Lazio – Milan Barcelona – Villareal
kl 14 Juventus – Bolognia Atletico – Sevilla
kl 14.20 Torino – Lazio Real Madrid – Villareal
kl 14.40 Milan – Juventus Valencia – Barcelona
kl 15 Bolognia – Lazio
kl 15.20 Torino – Milan

 

Share
62067436