To kontinuitetsbærere i klubben blir med videre i 2023 sesongen!

EIK Fotball er strålende fornøyde med å kunne offentliggjøre at Stein Erik Koldal og Asle Sirevåg fortsetter for EIK i 2023. De har vært en del av klubbens støtteapparat i flere sesonger på rad.

Lang fartstid i klubben

Stein Erik Koldal forsetter som oppmann i klubben og har etter 2022-sesongen 36 aktive år i klubben. Koldal står også bokført med 370 kamper som spiller selv for EIK

Asle Sirevåg var klubbens keeper i en rekke år på A-laget, og har 360 kamper. Han har i likhet med Stein Erik Koldal vært med i teamet rundt a-laget en rekke år med rollen som keepertrener. Asle Sirevåg står etter årets sesong med 28 aktive år for klubben.

 

 

«Det er gledelig at to så viktige kontinuitetsbærere i EIK blir med nok en sesong. De gjør en svært viktig jobb for våre spillere. Nå jobbes det med å få på plass en assistenttrener så begynner teamet for neste år å bli satt»-Daglig leder, Matteus Bårdsen

 

 

Share