Bernt Blitzner ny styreleder i EIK Fotball

Bernt Blitzner blir ny styreleder i EIK fotball, og Egersunds IK. Foto er lånt fra Dalane Tidende

I går på generalforsamlingen ble det vedtatt at Per Trygve Årstad gir seg som styreleder i Egersunds IK, og Bent Blitzner tar nå over stafettpinnen.

Stor takk til Per Trygve Årstad

EIK fotball ønsker å takke Per Trygve Årstad for tiden som styremedlem og styreleder. Han ble med i EIK Fotball sitt styre i 2006, og ble i 2013 styreleder. Dermed har han nå vært medlem av styret i 17 år og styreleder i 10 år. Vi retter en stor takk til Per Trygve, og den fantastiske jobben han har gjort. Det har vært stor utvikling både sportslig og økonomisk de siste årene i EIK Fotball.

Takk for innsatsen, og lykke til videre!

EIK Fotball sitt styre i 2023: 

Det ble vedtatt i går på generalforsamlingen at Bent Blitzner tar over stafettpinnen fra Per Trygve Årstad, og blir styreleder for EIK Fotball samt leder for hovedstyret i Egersunds IK. I tillegg gir også  Jeanette Kapstad Urdal, Maren Kristoffersen, og Kjell Jostein L Lind seg fra styret. Tusen takk for innsatsen!

Bernt Blitzner har tidligere vært aktiv i styret, og har vært en aktiv klubbmann i mange år. Fra og med i dag 16.03.2023 er han da klubbens styreleder.

EIK fotball sitt styre videre i 2023 er følgende:

-Bernt Blitzner, leder (ny)

-Espen Andersen, nestleder

-Håkon Lædre

-Ørjan Nodland

-John Tønnesen Ripland (ny)

-Tone Wetteland (ny)

-Vibeke Fløtre

 

Utmerkelser i EIK Fotball: 

Følgende hadde også utmerkelser som aktive år i EIK:

15 år:

-Tor Kåre Sleveland

20 år:

-Arild Nodland

-Kim Vamråk

-Alf Einar Sivertsen

-Frank Myklebust

25 år:

-Robert Vanglo

 

Share